Tekstų vertimas

KKC atlieka tekstų vertimą raštu iš ir į visas rinkoje aktualiausias kalbas: anglų, vokiečių, latvių, estų, rusų, lenkų, skandinavų ir kitas. Taip pat tarpininkaujame, jei tekstų vertimas reikalingas žodžiu. Mūsų teikiamos vertimo raštu paslaugos yra unikalios rinkoje dėl išskirtinės kliento poreikių įžvalgos ir komunikacinį tikslingumą užtikrinančio viso vertimo darbo proceso, kurį mes patys esame sukūrę, ištobulinę ir taikome dirbdami.


KKC jums pateikia išbaigtą vertimą

KKC pateikia jums vertimą, kuris yra galutinis komunikacinis produktas. Jo nebereikia taisyti, priderinti ar kaip kitaip keisti. Mes vertimą, taip pat ir redagavimą, suprantame kaip esminę sėkmingos komunikacijos sąlygą ir tobulai veikiančią priemonę tikslui pasiekti.

KKC išverstas tekstas idealiai tinka būtent jums

Visi jūsų pateikti tekstai mums yra tokie pat svarbūs, kaip ir jums. Mes žinome, kad jums reikalingas ne bet koks teksto vertimas, o toks, kuris padės parduoti, įtikinti, reprezentuoti, informuoti. Mes esame sukūrę sistemą, kuri leidžia teksto vertimą atlikti taip, kaip reikalinga būtent jums. Išverstas tekstas idealiai atitinka jūsų poreikius ir būna priderintas prie visos jūsų komunikacinės strategijos ir stilistikos.

KKC – svajonių komanda, dirbanti jums

Kad vertimas būtų ne šiaip vertimas, o jums reikalinga, savo paskirtį atliekanti komunikacinė priemonė ‒ instrukcija, prekės aprašymas, valgiaraštis ar bet kuri kita, ‒ reikalingas idealiai sustyguotas komandinis darbas. Patyręs projektų vadovas, kvalifikuoti vertėjai, redaktoriai ir už galutinio vertimo varianto parengimą atsakingas specialistas sudaro KKC svajonių komandą, dirbančią jums.

KKC vertimo kompetencijos:
  • atliekame tekstų vertimą iš ir į visas rinkoje aktualiausias kalbas: anglų, vokiečių, latvių, estų, rusų, lenkų, skandinavų ir kitas;
  • naudojame vertimo programą „SDL Trados Studio“;
  • sudarome terminų ir profesinės leksikos sąrašus keliomis kalbomis;
  • suteikiame klientui pridėtinę vertę pateikdami komunikacines ir rinkodarines rekomendacijas, susijusias su atliktu vertimu.