Korektūra

Profesionaliai atlikta tekstų korektūra – labai svarbus baigiamasis teksto parengimo skelbti viešai etapas. KKC korektūros tikrinimas atliekamas pagal nustatytą metodiką, leidžiančią užtikrinti nepriekaištingą teksto kokybę ir panaikinančią netikslumų labiausiai strateginėse teksto vietose tikimybę. Jums pageidaujant, tekstų koregavimas ir korektūros tikrinimas įtraukiamas į tekstų vertimo ir tekstų redagavimo paslaugą.

KKC tekstų korektūros paslauga apima ne tik korektūros klaidų atradimą ir pataisymą. Mūsų taikoma metodika leidžia per minimalų laiką rasti tuos netikslumus, kuriuos mažiausiai norėtumėte matyti savo leidinyje, interneto svetainėje ar skaidrėje, kuri jums skaitant pranešimą rodoma didelei auditorijai.

Praleista raidė pavadinime viršelyje, per daug raidžių pagrindinio renginio rėmėjo pavadinime konferencijos programoje, jūsų svarbiausio tiekėjo kontaktuose nurodyta neegzistuojanti gatvė. Tai ne apie mus. KKC teikiama tekstų korektūros paslauga užtikrina nepriekaištingą tekstų kokybę, lemiančią viso leidinio, interneto svetainės ar kitos reprezentatyvios informacijos kokybę ir efektyvumą.