Kalbos ir komunikacijos centrui – 10 metų!

2012-05-03

Šiandien mūsų centrui sukanka 10 metų. Šia išskirtine proga norime nuoširdžiausiai padėkoti visiems mūsų klientams, partneriams, kolegoms ir darbuotojams už pasitikėjimą, lojalumą, įkvėpimą ir nuoširdumą.

Džiaugiamės, kad mums visiems drauge pavyko nuveikti daugybę puikių darbų: sukurti, suredaguoti, išversti tūkstančius puslapių tekstų, aptarti, išdiskutuoti, išsiaiškinti tūkstančius kalbinių klausimų, atrasti ir originaliai sukurti daugybę paveikių, skambių, įsimenamų, įspūdingų žodžių ir frazių.

Didžiuojamės, kad sukūrėme ir ištobulinome unikalias kalbines paslaugas, tapome kalbinių paslaugų srities autoritetu. Mūsų rinkodaros priemonės visus 10 metų buvo mūsų atlikti darbai. Kai nauji klientai kreipiasi su žodžiais „norime su Jumis bendradarbiauti, nes esate geriausi“, o gavę atliktą užsakymą dėkoja „labai gražu, šaunu, tekstas puikus, rezultatu esu labai patenkintas, žaviuosi jūsų operatyvumu, širdingai Jums dėkoju, ačiū, jūs – auksas“, jaučiame, kad tai, ką darome, tikrai atitinka ir labai dažnai pranoksta klientų lūkesčius.

Iš širdies dėkojame visiems, su kuriais teko bendrauti ir bendradarbiauti per visus dešimtį Kalbos ir komunikacijos centro veiklos metų. Ačiū už pasitikėjimą mumis ir meilę mūsų Storiui, šį pavasarį sulaukusiam jau 14-ojo gimtadienio! Į antrąjį dešimtmetį įžengiame stiprūs, pasitikintys savimi ir kaip pačią pirmą veiklos dieną – su didžiausiu džiaugsmu ir įkvėpimu ieškantys tinkamiausių žodžių Jums. Žodžių, kurie padeda pasiekti tikslą.

vipartneriai

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.