KKC redagavimo praktiką atliko VU studentė

2011-12-19

Su Kalbos ir komunikacijos centru bei jo gyventojais susipažinau atlikdama redagavimo praktiką. Nors turėjau ir kitų praktikos vietos alternatyvų, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau KKC ir buvau maloniai priimta. Sakoma, kad darbas žmogų puošia. Vadovaujantis šiuo posakiu galima teigti, kad visi KKC darbuotojai turėtų būti išsipustę lyg karaliai, nes darbų netrūksta, o ir atlikti jie visada nepriekaištingai. Net ir įmonės simbolis – Storis – kiaurą dieną dirba (kas pasiginčys, kad miegas nėra svarbi veikla? Be to, kas žino, galbūt sapnuose Storis kuria naujus verslo planus…).
Norėčiau padėkoti visoms, priėmusioms į savo būrį, padėjusioms rasti atsakymus į kilusius klausimus, davusioms užduočių… Dėkui, Stori, ir tau, kad buvai draugiškas, prieidavai pažiūrėti, kaip sekasi, o kartais net padėdavai galvą ant kelių.

Sėkmės!
Agnė Valužytė, Vilniaus universiteto studentė

vipartneriai

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.