Į biurą – su augintiniu

2010-10-04

Spalio 4-ąją daugelyje šalių švenčiama Pasaulinė gyvūnų globos diena. Viena populiarių tą dieną vykdomų akcijų – augintiniai keliauja į darbą drauge su savo šeimininkais. Kalbos ir komunikacijos centras su džiaugsmu prisijungė prie šios akcijos.

„Mūsų biure šiandien su savo šeimininkėmis „dirba“ du šuneliai – Storis ir Musė, –  pasakoja centro direktorė dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė. – Storis yra nuolatinis mūsų darbuotojas, jis drauge su manimi kasdien eina į darbą. Gyvūnų dienos proga prie jo prisijungė draugiškoji Musė – kolegės Jurgitos augintinė.“

Musė savo šeimininkės darbe lankosi pirmą kartą. Iš pradžių jautėsi kiek nejaukiai, bet labai smalsiai apuostė Storio žaisliukus, kilimėlį. Įsidrąsinusi ėmėsi apsaugininkės vaidmens – lojimu pasitinka centro lankytojus. Kolegos juokiasi, kad ketverių metukų Musė biurą saugo aktyviau nei senbuvis, garbingo amžiaus Storis. Jam trylika su puse metų ir jis be didelio reikalo lojimui energijos neeikvoja, o ir šiaip yra be galo draugiškas ir linkęs su visais maloniai bendrauti.

„Augintinis biure – tai gera nuotaika, žaismingos darbų pertraukėlės, pramoga darbuotojams ir klientams, – sprendimu į darbą vestis augintinį džiaugiasi A. Kupčinskaitė-Ryklienė. – Ir šuneliui smagiau leisti laiką tarp žmonių, nei visą dieną vienam tuščiuose namuose laukti grįžtančių šeimininkų. Storis yra mūsų visų numylėtinis ir centro simbolis jau beveik dešimt metų – nuo pat įmonės įkūrimo. Kai ieškojome centrui patalpų, pirmiausia klausėme, ar galėsime biure laikyti šuniuką, taip pat žiūrėjome, kad greta būtų parkas pasivaikščiojimams. Pasirodė, kad viską galima sklandžiai sutvarkyti. Ir mums patiems, ir gretimuose biuruose dirbantiems žmonėms Storis suteikia daug džiaugsmo.“

Nuotraukoje – Storis savo biure.

vipartneriai

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.