Tikslas ir prasmė 2015

Aštuntą kartą įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“

2015-06-10

Birželio 9 d. Ukmergės „Šilo“ mokyklos aštuntokams buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies baigimo pažymėjimai. Jaukios ceremonijos metu buvo pratęsta ir mokyklos tradicija kasmet diplomais „Tikslas ir prasmė“ apdovanoti du išskirtinius, itin ryškų pėdsaką mokyklos gyvenime palikusius mokinius. Mokyklos mokytojų sprendimu, šiemet apdovanotos Rugilė Kolesnikovaitė ir Goda Požerskaitė.

„Labai didžiuojuosi, kad jau aštuntą kartą apdovanojome „Šilo“ mokyklos mokinius, kad turėjome progą dar kartą pakalbėti apie tikslą ir prasmę, pažvelgti į tai, kas nuveikta, ir dar daugiau į tai, kas bus nuveikta“, – nuoširdžiai džiaugėsi apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ sumanytoja, „Šilo“ mokyklos pirmosios laidos abiturientė, Kalbos ir komunikacijos centro direktorė dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė.

Apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“ buvo įsteigtas 2008 m. kaip paskatinimas mokiniams drąsiai siekti tikslo, matyti savo pastangų, darbų prasmę, be to, norėta, kad apdovanojimas pratęstų mokyklos Garbės galeriją, pradėtą projektu „Drąsinkime ateitį“.

Nuotraukoje: dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė (viduryje) ir 2015 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ laimėtojos.