Tikslas ir prasmė 2010

Trečią kartą įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“

2010-07-16

Liepos 16-ąją šešiasdešimt septyniems Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos abiturientams įteikti brandos atestatai. Šventės metu paskelbti ir tradicinio apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ laimėtojai. Jais tapo puikūs mokiniai, aktyvūs renginių, olimpiadų ir konkursų dalyviai abiturientai Asta Zaveckaitė ir Martynas Nugaras. Šį apdovanojimą įsteigė ir jau trečius metus skiria Kalbos ir komunikacijos centras, vadovaujamas „Šilo“ vidurinės mokyklos pirmosios laidos absolventės, humanitarinių mokslų daktarės Astos Kupčinskaitės-Ryklienės.

„Apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“ buvo įsteigtas 2008 m. kaip paskatinimas mokiniams drąsiai siekti tikslo, matyti savo pastangų, darbų prasmę, – pabrėžė Kalbos ir komunikacijos centro direktorė A. Kupčinskaitė-Ryklienė. – Be to, norėjosi ir atsidėkoti savajai mokyklai už tai, kad dalyvaudama jaunimą motyvuojančiame projekte „Drąsinkime ateitį“ įvertino mano darbus ir išrinko į mokyklos Garbės galeriją tarp dešimties garbingiausių, labiausiai nusipelniusių ir visuomeniškai aktyvių mokyklos absolventų.“

Kalbos ir komunikacijos centras „Šilo“ vidurinės mokyklos mokytojų teikimu kiekvienais metais apdovanoja du abiturientus, jiems įteikiami diplomai ir atminimo dovanos. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja Rita Gelūnienė sako, kad išrinkti du nominantus būna nelengva, tačiau labai smagu, kad mokykla turi gražią tradiciją padėkoti ir palinkėti kuo geriausios kloties savo mokiniams, palikusiems ryškių pėdsaką mokyklos gyvenime.

Nuotraukoje: dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė (kairėje) ir 2010 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ laimėtojai.