Tikslas ir prasmė 2009

Antrą kartą įteikti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“

2009-07-10

Liepos 10-ąją aštuoniasdešimt trims Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos abiturientams įteikti brandos atestatai. Kartu pratęsta graži tradicija kasmet papildyti mokyklos Garbės galeriją naujais nariais. Šią akciją pasiūlė ir rengia „Šilo“ vidurinės mokyklos pirmosios laidos absolventė, humanitarinių mokslų daktarė Asta Kupčinskaitė-Ryklienė ir jos vadovaujama įmonė Kalbos ir komunikacijos centras.

„Kai prieš kelerius metus sužinojau, kad mokyklos bendruomenė, dalyvaudama jaunimą motyvuojančiame projekte „Drąsinkime ateitį“, išrinko mane į mokyklos Garbės galeriją, buvau labai sujaudinta. Vadinasi, mokytojų ir mokinių nuomone, esu viena iš dešimties garbingiausių, labiausiai nusipelniusių ir visuomeniškai aktyvių mokyklos absolventų! – pasakoja Asta. – Tuomet pagalvojau, kad mokyklos Garbės galerija negali būti baigtinė, ją nuolat reikia papildyti naujais nariais, parodyti, kad kiekvienas moksleivis gali daug nuveikti. Taip ir kilo mintis įsteigti apdovanojimą „Tikslas ir prasmė“, kurį mokytojų teikimu kasmet skirtume dviem kiekvienos laidos abiturientams už prasmingus darbus ir atkaklų tikslo siekimą.“

Šiemet apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“ įteikti antrąjį kartą. Juos pelnė absolventai Ieva Vytaitė ir Marius Paškevičius. Nominantams įteikti diplomai ir atminimo dovanos. „Šilo“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos Ritos Gelūnienės teigimu, mokytojai turėjo keletą kandidatų, vertų apdovanojimo, bet Ieva ir Marius iš visų išskirti kaip itin stiprios asmenybės, puikūs mokiniai, aktyvūs olimpiadų ir kitų renginių dalyviai. Ieva ketina studijuoti politologiją viename Didžiosios Britanijos universitetų, Mariaus pasirinkimas – elektronikos inžinerijos studijos Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Nuotraukoje: dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė (viduryje) ir 2009 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ laimėtojai.