Tikslas ir prasmė 2008

Įsteigti apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“

2008-07-14

Šeštadienį, liepos 12 d., Ukmergės „Šilo“ vidurinėje mokykloje abiturientams įteikti brandos atestatai. Šventės metu įteikti ir pirmieji apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“, kuriuos įsteigė šios mokyklos 1-osios laidos abiturientės Astos Kupčinskaitės-Ryklienės vadovaujama įmonė Kalbos ir komunikacijos centras.

„Į mokyklą grįžau po beveik 20 metų. Tiek prabėgo nuo tada, kai šioje pačioje salėje, iš to paties direktoriaus Leono Žūklio rankų kaip ir jūs gavau brandos atestatą, – sakė A. Kupčinskaitė-Ryklienė. – Didžiuodamasi ir labai vertindama tai, kad mokyklos bendruomenės esu išrinkta į šios mokyklos mokinių garbės galeriją, prašau leidimo ir pritarimo pratęsti projekto „Drąsinkime ateitį“ pradėtą tradiciją kurti mokyklos garbės galeriją ir įteikti apdovanojimus dviem abiturientams už pavyzdines pastangas siekiant tikslo, prasmingą veiklą ir puikius mokslo rezultatus“.

Pirmieji apdovanojimai „Tikslas ir prasmė“ mokyklos pedagogų siūlymu įteikti Mykolui Mikelevičiui ir Algirdui Mikoliūnui. Pasak „Šilo“ vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotojos Ritos Gelūnienės, šie jaunuoliai visada mokėsi labai gerai, kasmet atstovaudavo mokyklai įvairiose olimpiadose bei konkursuose, tapdavo jų prizininkais. Tai smalsūs, stropūs, kultūringi, turintys tikslą ir kryptingai jo siekiantys jaunuoliai. Jų pavyzdys klasėje ir mokykloje buvo sektinas: kaip galima geriau mokytis, plėsti savo akiratį ir išbandyti jėgas olimpiadose, konkursuose klasėje tapo įprastu dalyku. Abiejų vaikinų matematikos valstybinio egzamino vertinimas yra 100, mokyklą jie baigia gaudami atestatus su pagyrimu.

Mikelevičius ir A. Mikoliūnas, apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis, drąsiai žengia į ateitį – abu jie ketina studijuoti Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete.

Nuotraukoje: dr. Asta Kupčinskaitė-Ryklienė (viduryje) ir 2008 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ laimėtojai.