• Apie KKC

Apie KKC

Kas mes?

Mes esame vertimo ir redagavimo profesionalų svajonių komanda, dirbanti Jums.
15 metų patirtis, profesionalumas, pozityvumas ir pridėtinė vertė klientui
yra mūsų strategija, išskirtinumas ir pagrindiniai darbo principai.

KKC teikiamos paslaugos leidžia Jums pasiekti Jūsų tikslus.

Jūs gaunate visais atžvilgiais galutinį vertimą. Tokį, kurio nebereikia keisti ar kaip nors perdaryti.
Jūs gaunate suredaguotą tekstą, kurį galite tuoj pat siųsti, skelbti, dalintis juo socialiniuose tinkluose.
Jūs gaunate sukurtą tekstą, kuris geriausiai vykdo Jūsų tikslus: parduoda, reprezentuoja ar informuoja.


Jūsų poreikiai + mūsų kompetencija

Kalbos ir komunikacijų centras (KKC) buvo įkurtas 2002 metais. Nuo pirmųjų veiklos dienų mes aiškiai žinojome, kad mūsų siūlomos tekstų vertimo, redagavimo ir kitos kalbinės paslaugos bus grindžiamos klientų poreikių įžvalga ir aukščiausia kalbos specialistų – vertėjų ir redaktorių – kompetencija.
Buvome tikri, kad toks derinys leis pasiūlyti išskirtines rinkoje kalbines paslaugas, klientams garantuojančias komunikacinį ir rinkodarinį efektyvumą. Kad būtent tokios paslaugos yra labai reikalingos, įrodo daugiau kaip 15 metų trunkanti sėkminga KKC veikla, sulaukianti daugybės klientų pasitikėjimo, įvertinimo ir ilgalaikės partnerystės.

Jūsų norai + mūsų lankstumas

Elektroninėje eroje pokyčiams tampant pačiu pastoviausiu dalyku, mes taip pat keičiamės, tobulėjame ir keliame sau iššūkį klientui pasiūlyti optimalų sprendimą net tada, kai dar vakar nieko panašaus nebuvome girdėję. „Tik jūs galite tai padaryti“ ir „Tik jūs galite sugalvoti“ – esminiai žodžiai, ne kartą išgirsti iš klientų.

Technologijos + meilė

Teikdami paslaugas mes naudojamės elektroniniais ištekliais, vertimo programomis, dirbame tiesiogiai kliento unikaliose sistemose. Pasitelkiame turimas ir klientų pateikiamas technologijas, kad vertimas ar redagavimas būtų atliktas optimaliai efektyviu būdu. Technologijų naudojimas neatėmė mūsų aistros kalboms ir tekstams. Didžiulį pasitenkinimą ir džiaugsmą mums teikia profesionalus žinojimas, kokie žodžiai ir kada bus patys tinkamiausi būtent jums.